EN
İŞE ALIM SÜRECİ
Anasayfa / İnsan Kaynakları / İşe Alım Süreci

İŞE ALIM SÜRECİ

Seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, kurum kültürüne ayak uydurabilecek adayları kurumumuza katmak ve bu sayede sürdürülebilir başarıyı yakalamaktır. Seçme yerleştirme sürecinde ayrımcılığa yer verilmeden, Holding’in vizyon ve misyonunu destekleyecek alımlar yapmak amaçlanır.

Küresel ortaklarımızın olması nedeniyle işe alımlarda öncelikli kriterlerimiz; çalışanlarımızın çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması, seyahat ve taşınma engelinin olmamasıdır. Pozisyona göre bazen teknik bilgi ve beceri iş başında kazandırılmakta bazen de tecrübeli ve alanında iddialı kişiler tercih edilmektedir.

Sürecin İşleyişi

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde insan kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelendikten sonra Genel Yetenek ve İngilizce Testleri uygulanır. Tarafsız bir değerlendirme yapılabilmesi için Kişilik Envanteri Testi uygulanarak İnsan Kaynaklarının gözlemleri teorik olarak da doğrulanır. Ardından adayın mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için aday bölüm yöneticisi ile görüştürülür. Seçme sürecinin tamamlanması ile sonuç adaya bildirilir.

Başvuru

Spesifik bir pozisyon için direk “Açık Pozisyonlar” altında yer alan butondan; Genel başvurularınız için sayfanın en altında yer alan “Genel Başvuru” butonundan bize ulaşabilirsiniz.